מדיניות החזרה או החלפת פריטים

מדיניות החלפה או החזרת פריטים

אנו חברת תנופה ספורט יבואנית INOV 8   בישראל עושים את מירב המאמצים לספק  מוצרים איכותיים בלבד.
יחד עם זאת, אם החלטת מסיבה זו או אחרת להחזיר/ להחליף פריטים שהוזמנו, להלן כל האפשרויות העומדות בפנייך:
שימו לב, החזרה/ החלפת פריטים תתאפשר כל עוד הפריטים יגיעו אלינו במצב חדש ותקין, ללא פגם או נזק, באריזה מקורית ובצירוף התווית עימה סופקו.
ניתן לבצע כל החזרה או החלפה באתר, באזור "החשבון שלי" תחת "החזרות/החלפות.

החלפת מידה או פריט
ניתן לבצע החלפה של מידה או פריטים גם באמצעות הגעה עצמאית אל חנות היבואן ברחוב כינרת 13 בבני ברק, לאחר תיאום מראש מול שירות הלקוחות 03-5545453, בכדי לוודא כי הפריטים הרלוונטיים נמצאים במלאי.

החלפת פריט פגום
אם קיבלת מאיתנו פריט פגום, ראשית, אנו מתנצלים על כך. נעשה את מירב המאמצים להחליפו בהקדם, לשביעות רצונך.
הפריט יוחלף באמצעות שליח שיגיע לביתך, ללא עלות. השליח יספק את הפריט התקין ויאסוף ממך את הפריט הפגום.
בכדי לבצע את ההחלפה, תוכלי להיכנס לאזור "החשבון שלי" או ליצור קשר ישיר עם שירות הלקוחות שלנו בטל' 03-5545453 או להגיע פיזית לחנות היבואן ברחוב כנרת 13 בבני ברק .
במידה ולא תהיו מעוניים בהחלפת הפריט הפגום, באפשרותכם להחזירו (ייאסף על ידי שליח מטעמנו, ללא חיוב) ולקבל את כספך בחזרה בתוך 14 יום ממועד האיסוף. הזיכוי הכספי יבוצע על פי תנאי חברת האשראי.

החזרת פריט
במידה והתחרטת וברצונך להחזיר פריט שהוזמן, באפשרותך לבצע את ההחזרה בקלות באתר. בכדי לקבל החזר כספי עלייך לדאוג להחזיר הפריט, במצב חדש ותקין אל חנות היבואן של INOV 8 בבני ברק ברחוב כנרת 13, בטל': 03-5545453. ניתן לבחור גם באפשרות של איסוף הפריטים על ידי שליח.
ההחזר הכספי יתבצע תוך 14 יום ממועד קבלת הפריט וזאת בניכוי דמי משלוח. במידה ובחרת באיסוף על ידי שליח ינוכה סך של 40 ש"ח כדמי משלוח כפולים. הזיכוי הכספי יבוצע על פי תנאי חברת האשראי.

ביטול הזמנה
ניתן לבטל הזמנה בתוך 14 יום מ"מועד האספקה". אם נאספה החבילה באיסוף עצמי – מועד האספקה יהיה המועד בו הודיע נציג החנות על הגעת החבילה לחנות.
ניתן להחזיר את הפריט/ים לחנות היבואן של INOV 8  באמצעות שליח. (רחוב כנרת 13 בני ברק) עלות השליחות תנוכה מההחזר הכספי.
 בטל': 03-5545453.
ההחזר הכספי יתבצע תוך 14 יום ממועד קבלת הפריט וזאת בניכוי דמי משלוח ההזמנה שסופקה אלייך. הזיכוי הכספי יבוצע על פי תנאי חברת האשראי.
בכדי לקבל החזר כספי מלא, עלייך לדאוג להחזיר הפריט/ים, במצב חדש ותקין.

זיכוי כספי בגין החזרת פריטים
במידה והחלטת להחזיר מוצר, הזיכוי הכספי יתבצע בתוך 14 ימי עסקים מרגע החזרת המוצר לחנות שלנו, שלם ותקין. ההחזר בפועל יתבצע בהתאם לתנאי חברות האשראי.
הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם בוצעה העסקה (זיכוי בגין עסקה שבוצעה בתשלומים, יהיה אף הוא בתשלומים אלא אם כן סוכם אחרת עם החנות יבואן INOV 8 .

האם יש צורך לבטל את העסקה גם מול חברת האשראי?
בכדי לחסוך ממך את הטרחה, אנו מבצעים את ההתקשרות לביטול העסקה, מול חברת האשראי. כך שאין צורך לפנות אליהם באופן עצמאי.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *